+372 522 34 07 Aadress: Turu 63, Tartu

Autogaasi seadmete paigaldamine

"Paigaldame ka otsepritsega mootoritele"

 

Hinnakiri

Seadme paigalduse ajakulu 10-15h" Hinnad sisaldavad seadme paigaldust, dieagnostikat, seadistust, käibemaksu."
 
 Vedelgaas IV põlvkond


Muud teenused

 

IV Põlvkond

IV põlvkonna tööpõhimõte

Vedelgaas jõuab aurustini läbi vedelgaasiklapi, mis on avatud olekus ainult siis, kui sõiduk sõidab gaasiga. Vedelgaas aurustatatakse reduktoris, kus tema rõhku vähendatakse. Aurustist liigub gaasilises olekusPildid / lpg-system vedelgaas pihustiplokini vaakumis sisselaskekollektorisse.

Regulaatori ülemine kamber, kus asub kalibreerimisvedru, on ühendatud voolikuga sisselaskekollektori külge. Kalibreeritud pihustiploki düüsid on ühendatud kummist vooliku abil düüsidega sisselaskekollektori küljes, läbi mille liigub vedelgaas mootorisse.

IV põlvkonna süsteem on loodud spetsiaalselt katalüsaatoriga sõidukitele ja seepärast on tal ka juhtplokk, mis kontrollib elektrilist sissepritset pihustiplokis, garanteeriib perfektse gaasisegu, edastades signaali rõhu sensorile ja gaasipritse töö aja. Gaasiga sõitmise ajal on bensiini sissepritse juhtplokis asuva elektroonilise seadme poolt katkestatud. Kütust, mida juht sõitmiseks tahab kasutada (kas vedelgaas või bensiin), saab valida salongis asuvast lülitist, kust näeb ka gaasi taset paagis.

Tasuvus

Autogaasi Ecom 102 liitri hind on tänase seisuga 0,55 eurot, ehk ca 0,7 eurot bensiinist vähem. Gaasikulu on bensiinist ca 10% kõrgem, gaasiseade koos paigaldusega maksab ca 1000 eurot. Ehk kui auto bensiinikulu on keskmiselt 8 l/100 km ning aastane läbisõit ca 20 000 km, on gaasile ülemineku tasuvusajaks ca 1 aasta.

Kui auto kulutab aga bensiini keskmiselt 10 l/100 km ja sõidab aastas 30 000 km, tasub gaasile üleminek praeguste hindade juures end ära juba 5 kuuga.

Pildid / KME-logo-zdjecie-glowne